GOSENICE – Paket (projekt NMK)

Navsezgodaj nas je v sredo, 11. 12. 2018, presenetil gospod poštar, ki nam je v vrtec prinesel paket. Bil je iz Vrtca Hoče. Počasi in z debelimi očmi smo ga odpirali. V njem smo našli njihovega sinjega medvedka, slikanico, pismo, v katerem so se predstavili, zvezek za vtise in darila za vsakega izmed nas (novoletne smrečice). Bili smo presenečeni in veseli. Hvala vzgojiteljicama in otrokom iz Hoč.

Sinji medvedek bo skupaj s slikanico, zvezkom in pismom potoval po naših domovih. Vsak otrok bo v zvezek narisal slikico za otroke iz vrtca Hoče.

Potem smo odprli Ustvarjalnike. Najprej smo sestavili sliko iz razrezanih delov. Dele smo postavili v pravilno zaporedje, jih nalepili na bel papir, nato pa še v Ustvarjalnik. Prijeli smo barvice, se učili števila in barve. Nato pa smo se oblekli in obuli ter odšli ven, kjer so nas pozdravili topli sončni žarki. Igrali smo se igrico »Kdo je skriti otrok?«.

Spet nam je čas prehitro zbežal. Bilo je zabavno in tudi poučno.

Ta vnos je bil objavljen v gosenice, nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.