GOSENICE – Najljubša igrača (projekt NMK)

V sredo, 4. 12. 2019, so otroci prinesli v vrtec svojo najljubšo igračo. Vsak otrok se je postavil na »oder« in ostalim pokazal svojo najljubšo igračo, povedal, kako ji je ime in kaj najraje počneta skupaj.

Knjižničarka jim je prebrala slikanico, ki so jo v celoti naredile učenke 8. razreda in zanjo prejele 2. mesto na mednarodnem tekmovanju.

Seveda smo zapakirali tudi našega sinjega medvedka, mu pridali zvezek za vtise, slikanico o treh medvedkih ter tudi majhno darilce. Sinji medvedek se je odpravil na pošto. Veselo je odpotoval v Vrtec pri OŠ Dušana Flisa Hoče, kjer ga nestrpno pričakuje 23 otrok iz skupine Muce. Mi pa že z veseljem pričakujemo njihovo pošiljko.

Mentorica: Nataša Podhostnik

Ta vnos je bil objavljen v gosenice, nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.