MUCE – Pust v vrtcu

V torek v vrtcu ni bilo  otrok. V vrtec so prišle princeske, gusarji, Indijanci, gasilci in drugi domišljijski liki. Počutili so se posebne in lepe, ko so se pogledali v ogledalo in se pokazali v kostumih drugim otrokom. Čira čara in že so se spremenili v osebo, v katero so se našemili: bili so lepi kot princese, močni kot Spider-mani, pogumni kot vojaki, nagajivi kot Pika Nogavička.

Dopoldanski čas v vrtcu je minil z  medsebojnim druženjem s skupinami vrtca, plesu. Obiskali smo prve tri razrede naše šole. Nismo pozabili naših tajnic Mateje in Zalke. Male maškare smo jim zapele pesem Tra ra raile in si prislužili bombone.

Naše druženje smo končali na sprehodu po Dragatušu. In kaj mislite, koga smo srečali? Maškare!!

Vzgojiteljici Vladka in Barbara

Ta vnos je bil objavljen v MUCE, nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.