Pustna povorka

Starši in otroci iz vrtca Dragatuš so se tudi letos udeležili pustne povorke v Črnomlju. Naj vam povem da so starši z otroki kostume izdelali na delavnici v vrtcu iz črno-belih vrečk. Škarje, lepilo, barvni papir in nastal je kostum. Nič težkega.

In tako smo, skupina pingvinov, z zanimanjem opazovali kurente in njihove velike zvonce, ki zazvonijo ob vsakem premiku telesa. Da pa bo še bolj zanimivo, so nas razporedili v povorki za njimi. Vprašala sem jih, če jih je kaj strah. Če jih moti hrup zvoncev. Kje pa! Prav očarani, z velikimi očmi so spremljali dogajanje pred seboj in okoli sebe.

Na ploščadi pri Mecator-ju so nas, tako kot vse skupine, pozdravili črnomaljski župan v tedenskem odstopu, črnomaljska gospoda z pustnim predsednikom in glavarjem ter voditelj programa Funaky. Zaplesali smo Pingvine (Alenka Kolman) in se pogostili s krofi, spili čaj. S tem se je naše druženje zaključilo.

Vzgojiteljici Vladka in Barbara

Ta vnos je bil objavljen v nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.