TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK 2016

Tudi v našem vrtcu smo imeli v petek, 18. 11. 2016, Tradicionalni slovenski zajtrk. Zajtrkovali smo ajdov kruh, mleko, maslo, jabolko in med, ki so ga pridelali naši šolski čebelarji. Po zajtrku  so nam čebelarji iz čebelarskega krožka predstavili pripomočke, ki jih uporabljajo pri delu s čebelami ter izdelke iz medu in voska. Z nami so bili tudi občinski svetnik in član Odbora za družbene dejavnosti občine Črnomelj g. Alojz Puhek, podžupan občine Črnomelj g. Štefan Misja in predsednik Čebelarskega društva ob Kolpi in Lahinji g. Zlatko Lakner.

Ob 9. uri smo se otroci starejših skupin iz vrtca, vzgojiteljice, učenci šole, učitelji, ravnatelj ter gostje zbrali v telovadnici in ob spremljavi harmonike, na katero je zaigral učenec 8. razreda Tim Bukovec Kralj, zapeli pesem Lojzeta Slaka Čebelar.

Strokovne delavke vrtca

Ta vnos je bil objavljen v nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.