GOSENICE – Sinji medvedek se je odpravil domov (projekt NMK)

V petek, 5. 6. 2020, se je od nas poslovil sinji medvedek iz vrtca iz Hoč. Napočil je čas, da se odpravi domov. Pogrešali ga bomo, saj je postal naš pravi prijatelj. Upamo, da se bomo še srečali, nekega dne …

Otrokom iz Hoč in vzgojiteljicama smo poslali tudi darilo v zahvalo. Vladka je sešila lične vrečke za vsakega otroka in za obe vzgojiteljici. Vesna pa je vsako jutro, ko smo še nekateri med nami sladko spali, izdelovala in lepila barvne gosenice na vrečke, nato pa v vrečke napeljala vrvice. Joj, kako sta pridni ti dve naši vzgojiteljici!

V vsako vrečko smo dali svinčnik, saj je večina Štajercev bodočih prvošolčkov.

V poslovilni škatli bodo kolegi iz Hoč našli tudi zvezek naših risb in vtisov, ki so nastali ob obisku sinjega medvedka.

Kmalu pa se bo s Štajerske vrnil naš sinji medvedek. Težko ga že pričakujemo.

Ta vnos je bil objavljen v gosenice, nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.